KONKURS – Zaadoptuj Mańka na Facebook’u.

Po ostatniej dostawie Munnies, zwanych Mańkami został nam jeden samotny Mini-Munny w wersji białej. Dla nie wtajemniczonych Munny to seria zabawek autorstwa Kidrobot z cyklu Do-It-Yourself. Munny oferuje nieskończoną ilość możliwości. Pomaluj go, pobazgraj, ubierz, zmodyfikuj, postaw na półce. Munny jest zrobiony i definiowany przez Ciebie. Kochamy je wszystkie, nawet takie niespersonalizowane prosto z pudełka.

Mini Munny ma około 10cm wzrostu, ma w komplecie losowo zapakowany rekwizyt, naklejkę i mini pisak. Munny w akcji.

Maniek czeka na adopcję!

Jeżeli uważasz, że adopcja Mańka to coś dla Ciebie to:

1. Kliknijcie w naszą strone na Facebook’u: www facebook.com/plastikowe/
2. Kliknij „Lubię To”
3. Napisz petycję, zamieść nagranie video,plik audio, prace graficzną: dlaczego Maniek powinien zostac adoptowany właśnie przez Ciebie. Wpisy i materiały umieść na Facebookowej Tablicy/Wallu.
4. Trzymaj Kciuki!

Warunki/Drobny Druk

A. Konkurs kończy się 15 lipca, 2010 o godzinie 21, zwycięzca zostanie ogłoszony dnia 16 Lipca 2010 o godzinie 18.
B. Nagrodę w konkursie stanowi Designer Toy, znana jako MINI MUNNY. Nagrody nie można zamienić na wartość pienieżną.
C. Nagrodę można odebrać osobiście w obecnym miejscu zamieszkania Mańka. Może też ona zostać wysłana pocztą/kurierem wyłacznie na terenie Polski. PlastikoweSerce nie odpowiada za zgubione przesyłki.
D. Biorący udział w konkursie zgadzają sie na publikację informacji o wygranej w internecie [w tym imienia i nazwiska i /lub pseudonimu], oraz na zamieszczenie zdjęcia Mańka i zwycięzcy w swoim nowym domu również w wyżej wymienionym szeroko pojętym internecie w celach promocyjnych.
E. Munny to nie typowa „zabawka” a bardziej przedmiot ozdobno kolekcjonerski. Z powodou drobnych elementów i akcesoriów ktore moga dostać sie do małych buziek Munny, nie jest zalecany jako zabawka dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Więcej fotek Mańka.

mini munnys

This entry was written by Jot, posted on 06/07/2010 at 17:39, filed under Designer Toys, Foto, Nasza kolekcja and tagged , . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

timeline

Comments are closed.