Konkurs – „z miłości do zabawek”


Kochamy wszystkie zabawki, nie tylko dezajnerskie!


Pokażcie nam swoją miłość do zabawek, Chwytajcie komórki, aparaty i ukochaną zabawkę. Czekamy na dowolne fotograficzne interpretacje hasła: “Z miłości do zabawek.”

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście kliknijcie “Lubię To” na naszej stronie na Facebook’u.

Wysyłajcie swoje wyrażające dobre zabawkowe uczucia prace na adres: konkurs@plastikoweserce.pl. Termin nadsyłania prac to 31 Sierpnia, 2010. Spośród nadesłanych prac wybierzemy 10 najlepszych i opublikujemy je w galerii na plastikoweserce.pl i na naszej stronie na FB.

Spośród 10 zdjęć w galerii komisja Plastikowego Serca wybierze zwycięzcę 20cm Dunny’ego i dwa wyróżnienia dodatkowe w postaci blind boxów z 7.5cm Dunny. Trzeci blind box powędruje do autora zdjęcia z największą ilością “lubię to” przy zdjęciu jako nagroda publiczności. Jeżeli zdjęcie z największą liczbą głosów pokryje się z wyborem komisji PS, nagroda publicznośći przejdzie do autora kolejnego zdjęcia w rankingu.
Jedno zdjęcie, jedna nagroda :).

Ogłoszenie zwyciężców 7 września, 2010, 18:00.

Warunki/Drobny Druk
A. Konkurs zaczyna się 15  sierpnia, 2010, termin nadsyłania zdjęć mija 31 sierpnia. Zwyciężcy zostaną wyłonieni według zasad opisanych wyżej dnia 7 września, 2010, do godziny 18.

B. Główną Nagrodę w konkursie stanowi Designer Toy – 20cm Cobbler Dunny. Rozdane zostaną trzy nagrody pomocnicze 7.5cm Dunny zapakowane w tzw blind boxy.  Nagrody nie można zamienić na wartość pieniężną.

C. Nagrodę można odebrać osobiście w obecnym miejscu zamieszkania zabawek. Może też ona zostać wysłana pocztą/kurierem wyłącznie na terenie Polski. Plastikowe Serce nie odpowiada za zgubione przesyłki.

D. Biorący udział w konkursie zgadzają się na publikację informacji o wygranej w internecie  [w tym imienia i nazwiska i /lub pseudonimu], oraz na zamieszczenie zdjęcia Dunny’ego i zwycięzcy również w wyżej wymienionym szeroko pojętym internecie w celach promocyjnych.

E. Dunny to nie typowa “zabawka” a bardziej przedmiot kolekcjonerski. Z powodu drobnych elementów i akcesoriów które mogą dostać się do małych buziek Dunny, nie jest zalecany jako zabawka dla dzieci poniżej 12 roku życia.

This entry was written by Jot, posted on 14/08/2010 at 22:56, filed under Designer Toys, Foto and tagged , . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

timeline

1 Comment