wkrótce: Supermagical Dunny

Wędruję po lesie czujnie wypatrując tych którzy nie szanują tego co jest święte i bliskie upadkowi. Strzeż się i nie niszcz, bo spadnę na ciebie z furią i zemstą, szybką i bezwzgledną.

Inspirowany przez mity folklor i nadnaturlane wydarzenia. Spaceruje po lasach za ich studiem, 64 Colors splata razem opowieści prawdziwe i istniejące jedynie w wyobraźni by stworzyć 20cm (8 cali) Supermagicznego Dunny’ego. Uderzająco pieknego lecz bezlitosnego strażnika lasu. Jego wyjątkowo rzeźbiona głowa razem z gałęziowym uchem, zawiłe malowane detale i bystre urzekające oczy. Supermagical Dunny pełni straż i chroni animowane żołędzie, tańczące licie i mistyczne grzyby. Tak długo dopóki pełni straż, las żyje tajemniczymi formami i energią.

Swiatowa premiera 23 lutego. Dostępne przez Kidrobot.com, sklepy Kidrobota i wybranych sprzedawców gdzie indziej. W Polsce będzie was oczarowywać już niebawem w cenie 350 pln wyłacznie w Plastikowym Sercu. Super limitowana edycja 1200 sztuk na cały świat.

 

This entry was written by Jot, posted on 20/02/2012 at 16:23, filed under Designer Toys, Sklep, Vinyl Toys and tagged , , . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

timeline

Comments are closed.