O co chodzi?

Plastikowe Serce to pierwszy i jedyny w Polsce sklep stacjonarny w całości dedykowany designer toys, vinyl toys i urban vinyl.

Designer toys to termin definiujący zabawki i inne figurki kolekcjonerskie produkowane jako limitowane edycje projektowane przez artystów i designerów. Designer toys produkowane są z bardzo różnych materiałów jednak dominującym jest winyl i stąd pochodzi ich nazwa. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i dystrybutorem głównych światowych marek (Kidrobot, Toy2R)  tych niebanalnych i niepoprawnych dzieł sztuki.

Można znaleźć  u nas rodzime produkcje oraz tzw. „customy” czyli toysy pomalowane/zinterpretowane przez artystów jako unikalne projekty nie przeznaczone do seryjnej (nawet limitowanej) produkcji. Oferujemy także zabawki DIY – czyli czyste figurki przeznaczone do puszczania wodzów własnej fantazji i podstawowe narzędzia do ich malowania. Asortyment uzupełniają grafiki i druki pokrewne ruchowi designer toys. W niedalekiej przyszłości dostępne będą także ubrania wywodzące się z tej samej sceny.

Z miłości do zabawek. All vinyl, all the time.

Lokalizacja (sklep stacjonarny) : ul. Bartoszewicza 9, Warszawa, Polska.

Sklep Internetowy:  sklep.plastikoweserce.pl